Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553868
Zapalone ponad rok temu
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko mej pamięci na dziś
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełko dla Justynki...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
W SERGU
Zgłoś SPAM
HALINA
Choć tak daleko od siebie, wciąż blisko i żadna chwila, nie chce odejść w zapomnienie...JUSTYNKO ((*))
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..aniołki kochane tak smutno bez Was ! :"(
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zapalam śliczne światełko na dziś i zanoszę moją modlitwę do nieba za Ciebie ANIELE .
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie człowieka, Gdy bliskich osób mu brak [*]
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Justynko,śnij kolorowo....
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc Kochana Córeczko. Do zobaczenia po Tamtej stronie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, a w nas tylko smutek i tęsknota...i miłość do Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
mama Marcelka i siostra Bastka
............dobranoc...
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Ta pustka co w nas została wciąż będzie trwała i trwała."
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Justynko
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Zabrakło Anioła .Już nie ma Go z nami.Jest znów u siebie szczęśliwy Bez granic.Światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
OCZY PEŁNE ŁEZ , SERCE PEŁNE ŻALU , DUSZA PEŁNA SMUTKU, DOM PRZEPEŁNIONY PUSTKĄ ... ODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2423   2424   2425   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa