"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci."
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przrmysław Liszka
JUSTYNKO
*♥♥****♥♥****♥♥****♥♥*
„Bez Ciebie świat
To dzień bez słońca
Gdy wieje chłodny wiatr
I liście strąca
Bez Ciebie świat
Nie jest muzyką
To cichy pusty takt
Droga donikąd .....”
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Justynko, światełko najjaśniejsze dla Ciebie kochanie
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc Justysiu.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Odeszli od nas zbyt szybko
A nam ich tak bardzo brak
lecz w naszych sercach
na zawsze pozostawili ślad."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są słowa które trudno wypowiedzieć. Są chwile które ciężko zapomnieć.
Są noce które przepłaczesz. Ale nie ma takiej sekundy która wróci chyba
,że w naszych snach Aniołki(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wy Tam, my Tu wciąż tkwimy czekając na spotkanie, wracajcie z tej podróży
niech ona snem się stanie. My dla Was wszystko w nagrodę uczynimy, by poczuć,
dotknąć, tulić....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
łza jest najdroższą perłą. ..Soren Aabye Kierkegaard.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał.Czuwaj nad swoimi
bliskimi,którzy zawsze będą o Tobie myśleć;
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Pamięć i miłość to najważniejsze dla naszych bliskich.
Zgłoś SPAM
Kinga
Bardzo mi Cie brakuje siostrzyczko..Kocham i tęsknie..
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Justynko. Jest smutek, są łzy,ale nadzieja,że się kiedyś spotkamy w Domu
Ojca. Kochamy Cię bardzo i tęsknimy. Spoczywaj w spokoju CÓRECZKO.
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
{*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdy tracisz najbliższą osobę, zyskujesz anioła , którego imię już
znasz....
Zgłoś SPAM
Lusia
"Duch ludzki żyje prawdą i miłością"...KAROL WOJTYŁA...śliczne
światełko Justynko...
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Kto w życiu nikogo nie stracił, tego uczucia nie zrozumie. Choćby nie wiem
jakby się starał, tego bólu nie poczuje...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Światełko pamięci aniołeczki kochane ..!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko,najdroższa dla Twojej Mamy; Gdybyś tu była.. Choć na chwilę przy
niej kochana jej córeńko... Gdybyś choć na chwilę była....
.❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
A czas płynie... płynie jak wody wielka rzeka, milionami kropli, co
spłynęły łzą spod oka....Modlitwa i światełko Pamięci[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mamaRafałka P.
Ja będę dziś i pomimo jutra,tylko miejsca zmieniać mi trzeba,ale spotkasz
mnie zawsze patrząc w kierunku nieba.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.