Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
384021
Zapalone w marcu
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W tę okrutnie smutną Rocznicę Tadziu kochany...pamiętam.Twoich Rodziców przytulam smutno-Monika
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Rocznicowe i Przedwiosenne Światełko dla Ciebie Tadeuszku ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Rocznicowe światełko i modlitwa dla Ciebie Tadziu kochany...śpij spokojnie. - Twoich bliskich przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Rodzice
Najgorszą rzeczą na świecie gdy rodzice żegnają na zawsze swoje dziecko. Tadziu kochany, modlismy się dziś na mszy rocznicowej sami. Jak ciężko, tyle krzyży, śpij spokojnie kochanie
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
jest nadzieja i nas pociesza, ze kiedys sie spotkamy
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Tadziu ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Andrzej i Maria Wójcik
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ ROCZNICOWE ŚWIATEŁKA DLA TADZIA.❤️ Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.Rodziców mocno przytulam do serca w tym trudnym i smutnym dniu❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Światełko pamięci wraz z modlitwą kochani.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowe światełko Tadziu....sercem i ciepłymi myślami jestem dziś z Twoimi Rodzicami, serdecznie pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym, którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu....
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
12 lat temu jeszcze telefonowales do nas, ostatni raz. A następnego dnia inną osoba telefonowała z tragiczną informacją, że nie żyjesz. Dlaczego synku kochany?
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY; •❤️• Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   41   42   43   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy