Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
384015
Zapalone w marcu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć Ci cierpienie, musisz przyjąć, wyszeptać - do zobaczenia...Kochani...będziemy cierpliwie czekali
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa. .**. Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Trudno zapomnieć twoje kochane, niebieskie oczy w czasie ostatniego przyjazdu do nas i za 2 tygodnie już nieruchome, choć to już 12 lat.Spij nasz kochany synku, Bóg sprawiedliwy nagrodzi twoją dobroć
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) SMUTNE ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE TADZIU (*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś, nie wiesz o tym, że kłócisz się z kimś ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osobie...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasza rozpacz jest wielka jak morze i ciąży nam niczym ogromny głaz...i choć wiemy, że to nic nie pomoże marzymy o tym by móc cofnąć czas...modlitwa i światełko pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Światełko pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️❤️⭐❤️❄️ ❤️Tęsknota, słowo zużyte, Otwarło mi swoją dal.. Jak różne są rzeczy ukryte W króciutkim wyrazie.Żal.....Zostawiam i codzienną modlitwę.Pamiętam kochani...❤️❄️❤️⭐❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Spóźnione światełko rocznicowe Tadeuszu [*]
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gorzkie słowa szeptane w codzienności, modlitwie, ranią nawet wspomnień piękny ślad, jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia szukamy w nadziei...na spotkanie Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
...ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ✿•*´¯`✿•*´¯`✿•*´¯`✿•*´¯`✿ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej, dalej jest życie...♨❤️♨ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Brat Sławek
Światełko pamięci dla ciebie mój kochany bracie. Kolejny rok bez Ciebie smutny czas. Tęsknię za tobą Bracie [*]
Zgłoś SPAM
Józef Marchewczyk
Pamięć jest wieczna...❤️ Tadziu, moja rocznicowa pamięć i modlitwa ❤️ Śpij spokojnie ❤️ Twoich Rodziców mocno przytulam w tym trudnym czasie. Pani Grażynko, dużo siły... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   40   41   42   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy