Wszystko ma sens i choć trudno zrozumieć Ci cierpienie, musisz przyjąć,
wyszeptać - do zobaczenia...Kochani...będziemy cierpliwie czekali
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.
.**. Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Trudno zapomnieć twoje kochane, niebieskie oczy w czasie ostatniego przyjazdu
do nas i za 2 tygodnie już nieruchome, choć to już 12 lat.Spij nasz kochany
synku, Bóg sprawiedliwy nagrodzi twoją dobroć
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) SMUTNE ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE TADZIU (*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś, nie wiesz o tym, że
kłócisz się z kimś ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej
osobie...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie
z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy
Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy
zostawił.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasza rozpacz jest wielka jak morze i ciąży nam niczym ogromny głaz...i choć
wiemy, że to nic nie pomoże marzymy o tym by móc cofnąć czas...modlitwa i
światełko pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie;
- Światełko pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️❤️⭐❤️❄️ ❤️Tęsknota, słowo zużyte, Otwarło mi
swoją dal.. Jak różne są rzeczy ukryte W króciutkim
wyrazie.Żal.....Zostawiam i codzienną modlitwę.Pamiętam
kochani...❤️❄️❤️⭐❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Spóźnione światełko rocznicowe Tadeuszu [*]
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gorzkie słowa szeptane w codzienności, modlitwie, ranią nawet wspomnień
piękny ślad, jeszcze tylko łzy w zaciszu myśli wypłakane, jeszcze oparcia
szukamy w nadziei...na spotkanie Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
...ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
✿•*´¯`✿•*´¯`✿•*´¯`✿•*´¯`✿
Bólu nie zgasi żadne ukojenie
i ból chowamy skrycie,
bo łez naszych nikt nie zrozumie,
a dalej, dalej jest życie...♨❤️♨
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Brat Sławek
Światełko pamięci dla ciebie mój kochany bracie. Kolejny rok bez Ciebie
smutny czas. Tęsknię za tobą Bracie [*]
Zgłoś SPAM
Józef Marchewczyk
Pamięć jest wieczna...❤️ Tadziu, moja rocznicowa pamięć i modlitwa
❤️ Śpij spokojnie ❤️ Twoich Rodziców mocno przytulam w tym trudnym
czasie. Pani Grażynko, dużo siły... Pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.