Udręka i ból nigdy się nie skończą, ból serca przynosi wielką
pustkę...bo strata naszych Bliskich jest przecież nie do przyjęcia...tylko
nasza miłość nigdy się nie kończy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Piątek Wielkiego Postu, droga krzyżowa, jak ciężko iść. Dla Ciebie synku
kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie
z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy
Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy
zostawił.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście teraz daleko, a tak blisko... Zniknęliście z oczu, lecz nie z serc
Najbliższych i Przyjaciół... Bądźcie szczęśliwi Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Wiosenny Płomyczek Pamięci ☀️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj snem wiecznym
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️⭐♨☘️♨⭐♨️Okropna jest tęsknota, Gdy myśl wciąż do
Ciebie ucieka, Gdy myśl jest już przy Tobie,a droga do Ciebie daleka.Spoczywaj
w pokoju wiecznym.Zostawiam modlitwę.♨️❤️⭐☘️⭐♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani....
Zgłoś SPAM
c...Daniela...(*)
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
A cisza trwa ..niech trwa..bo w ciszy łatwiej zapamiętać,to co życiem było
niedawno.- Pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.