⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W dłoniach trzymamy znicz, by w myślach go zapalić...z serca dajemy Wam
kwiat, by pamięć o Was ocalić...z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś
się spotkamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci w Niedzielę Palmową dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Dał się krzyżować, przed tym bić pozwolił. By swój lud wierzący od
śmierci wyzwolił... " Tadziu, światełko na Niedzielę Palmową.
Rozpoczynamy święta... R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko pamięci wraz z modlitwą w Niedzielę Palmową dla Ciebie
Tadziu.Dziś znowu była msza za Ciebie i dziadków Janusię i Stasia i twojego
chrzetnego ojca Janusza.Odpoczywajcie w pokoju.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta
cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta
samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na Niedzielę Palmową Tadziu♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przechadzacie się teraz po obłokach i cieszycie wiecznym szczęściem w
niebie, my też dołączymy do Was, tylko nie wiemy kiedy ...tęsknimy Kochani
za Wami tak bardzo...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐ Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze.... ⭐
Zostawiam to skromne witrtualne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Udręka i ból nigdy się nie skończą, ból serca przynosi wielką
pustkę...bo strata naszych Bliskich jest przecież nie do przyjęcia...tylko
nasza miłość nigdy się nie kończy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.