❤️❀ڿڰۣڿ❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle
otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są
oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota,na zawsze ❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc się
otulamy ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy
trwać...aż do spotkania Kochani..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wieczorna Lampeczka Pamięci dla Ciebie ☀️♥️ Tadziu
☀️ Śpij snem spokojnym ☀️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Tak trudno wytłumaczyć że takie kochane, wrażliwe dziecko odeszło na
zawsze. Serce matki pęka, czas nie leczy rany. Wieczne odpoczywanie daj Panie
Tadziowi.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jest jeszcze pamięć, wdzięczna pamięć o Tobie co nie więdnie jak
kwiaty,nie obsycha jak łzy, pamięć trwalsza niż kamień.-♡¸»✿“-
Pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tak wiele wspomnień w ciągu życia zbieramy.Tak wiele cudownych chwil w
zakamarkach pamięci chowamy.Są razem z nami przez wiele długich, nieraz
trudnych lat.Jakże smutny bez Ciebie świat❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć...nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...aż do spotkania...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Smutne światełko dla
Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami,w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia,
bez pocieszenia czekamy i tęsknimy, pamiętam.❤️♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie światłem co nas prowadzi, lekarstwem, co ból łagodzi, pocieszeniem
w cierpieniu, ciszą w milczeniu, łzą we wzruszeniu, pamięcią we
wspomnieniu...po prostu Bądźcie naszymi Aniołami Stróżami
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko Pamięci ❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.-
[❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta
cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta
samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.