Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383615
Zapalone w kwietniu
mama Marcina Domańskiego
☀️☘️ Na ostatnią kwietniową niedzielę ☘️☀️ Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Najbardziej cierpi ten,kto prawdziwie kochał. Niech do Ciebie leci nasza modlitwa i swiatełko pamięci w Niedzielę Dobrego Pasterza.Niech On prowadzi Ciebie,swoje dziecko, po niebiańskich wyżynach Tadz
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️♨️❤️ Są noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen. Wciąż dręczą wspomnieni, obecne w każdej minucie. Szary i smutny bez Ciebie świat. Tęsknota nie ma granic Pamiętam.❤️♨️❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, i w jasnym słońca promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca i tak już będzie do końca...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko. .❤️. Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza zapomnienia.Zostawiam modlitwę.Kochani...♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom miłości i tęsknota...dla Naszych Ukochanych
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. - Ku Twojej pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci połowę serca...tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie boli...tęsknimy tak bardzo Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.. - Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   22   23   24   ...   1938   1939    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy