☀️☘️ Na ostatnią kwietniową niedzielę ☘️☀️ Światełko
Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Najbardziej cierpi ten,kto prawdziwie kochał. Niech do Ciebie leci nasza
modlitwa i swiatełko pamięci w Niedzielę Dobrego Pasterza.Niech On prowadzi
Ciebie,swoje dziecko, po niebiańskich wyżynach Tadz
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️♨️❤️ Są noce najdłuższe w życiu, kiedy
nie czas na sen. Wciąż dręczą wspomnieni, obecne w każdej minucie. Szary i
smutny bez Ciebie świat. Tęsknota nie ma granic
Pamiętam.❤️♨️❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, i w jasnym słońca
promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca i
tak już będzie do końca...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko.
.❤️. Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam modlitwę.Kochani...♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutek...łza na policzku, żal w sercu, puste miejsce przy stole....ogrom
miłości i tęsknota...dla Naszych Ukochanych
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. - Ku Twojej
pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci
połowę serca...tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie
boli...tęsknimy tak bardzo Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą.
Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.. - Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.