Karolku_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze
dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
**❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️**
*ANIOŁKU KOCHANY*
Niedzielne światełka zapalam*******
Tobie Aniołku,z dalekiego Świata*******
Raduj się tam , gdzie teraz Jesteś...
*ANIOŁKU KOCHANY*
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️♨❤️Stajemy przy mogile tych, co odeszli,nie wrócili w
nieba przestrzeń płynie modlitwy szeptanie,byśmy na drodze życia się nie
zagubili,dobry Boże,daj im Wieczne Spoczywanie❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulink Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
•✿• Niedzielne światełko..♨️ pełne żalu od serca mego zapalam
•✿•
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Listopadowa niedziela. Smętna, jak jesień, jak moje życie bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są wspomnienia, które nigdy nie znikną... Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
Tylko miłość potrafi zatrzymać czas ...
✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽✽
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
* • .¸♥¸.•*
Panie,
do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego
światła zmarłych,
którzy zasnęli
w nadziei zmartwychwstania
*• .¸♥¸.•*
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród
szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Syneczku
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥.•´¨)ڿڰۣڿ Modlitwa i Tysiące światełek i
promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥.•´¨)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Karolku...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija
kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się
zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Płomykiem mojej świeczuszki jak dłonią ciepłą i jasną pozdrawiam tych
wszystkich, których życie już zgasło.♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.