„Krople deszczu szepczą Twoje imię.Chmury,nagle jak Twa twarz.Wiatr
przywiewa znany zapach.Wszystko jak Ty.”W listopadowym smutku i tęsknocie
niech Ci moje światełko płonie.♨️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie
nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go
nieszczęściem.Zapalam światełka i zostawiam
modlitwę.Karolku..❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chciałoby się cofnąć czas, tylko tyle, cofnąć czas i zobaczyć Was
ponownie...Waszej pamięci Kochani...lampeczki do samego Nieba
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
*``♥ ´´*
Po drugiej stronie, tej z poziomu nieba,
Nie tylko bliscy oczekują światła,
Łączy wyraźnie dwa światy potrzeba
Spokoju duszy – i oby nie zgasła.
*``♥*``♥´´*
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ.
___
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci dla Ciebie
Światełko pamięci dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Z listopadowym wspomnieniem niech płonie światełko dla Ciebie
Karolku..♨️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka
śpij spokojnie. Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
•¤» ★ «•
Życie nasze jak pociąg się toczy ,
gdy się rodzisz to wsiadasz do niego.
I ten pociąg przez życie Cię wiezie
aż do końca – przystanku Twojego.
•» ★ «¤•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po
policzku spływa i oceanem tęsknoty, który Wasze imię wzywa...ciepłem
światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
babcioa Kamilka Wisniewskiego
W ten listopadowy czas, niesie modlitwe cmentarna wiatr aż do Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ԑ̮̑ɜܓ ☀️ԑ̮̑ɜܓ ☘️ ❤️
Tęsknota powraca z coraz większą siłą, codzienność w ukryciu
wspomnieniami płacze
❤️ ԑ̮̑ɜܓ ☀️ԑ̮̑ɜܓ ☘️ ❤️
Niech dobry Bóg zawsze za rękę Cię trzyma.
❤️ Odpoczywaj w Spokoju ❤️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc Synuś
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Listopad.lecą liście,pada deszcz i płyną łzy,serce w wielkim smutku i
tęsknocie za wszystkimi, którzy odeszli, miejmy nadzieję do lepszego
świata.Śmierć zawsze przychodzi nie w porę Karolku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.