Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930538
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
„Krople deszczu szepczą Twoje imię.Chmury,nagle jak Twa twarz.Wiatr przywiewa znany zapach.Wszystko jak Ty.”W listopadowym smutku i tęsknocie niech Ci moje światełko płonie.♨️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go nieszczęściem.Zapalam światełka i zostawiam modlitwę.Karolku..❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chciałoby się cofnąć czas, tylko tyle, cofnąć czas i zobaczyć Was ponownie...Waszej pamięci Kochani...lampeczki do samego Nieba
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
*``♥ ´´* Po drugiej stronie, tej z poziomu nieba, Nie tylko bliscy oczekują światła, Łączy wyraźnie dwa światy potrzeba Spokoju duszy – i oby nie zgasła. *``♥*``♥´´*
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci dla Ciebie Światełko pamięci dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Z listopadowym wspomnieniem niech płonie światełko dla Ciebie Karolku..♨️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka śpij spokojnie. Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
•¤» ★ «• Życie nasze jak pociąg się toczy , gdy się rodzisz to wsiadasz do niego. I ten pociąg przez życie Cię wiezie aż do końca – przystanku Twojego. •» ★ «¤•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po policzku spływa i oceanem tęsknoty, który Wasze imię wzywa...ciepłem światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
babcioa Kamilka Wisniewskiego
W ten listopadowy czas, niesie modlitwe cmentarna wiatr aż do Nieba
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ԑ̮̑ɜܓ ☀️ԑ̮̑ɜܓ ☘️ ❤️ Tęsknota powraca z coraz większą siłą, codzienność w ukryciu wspomnieniami płacze ❤️ ԑ̮̑ɜܓ ☀️ԑ̮̑ɜܓ ☘️ ❤️ Niech dobry Bóg zawsze za rękę Cię trzyma. ❤️ Odpoczywaj w Spokoju ❤️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc Synuś
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Listopad.lecą liście,pada deszcz i płyną łzy,serce w wielkim smutku i tęsknocie za wszystkimi, którzy odeszli, miejmy nadzieję do lepszego świata.Śmierć zawsze przychodzi nie w porę Karolku
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   512   513   514   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski