Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930572
Zapalone ponad rok temu
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok. Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Płomykiem mojej świeczuszki jak dłonią ciepłą i jasną pozdrawiam tych wszystkich, których życie już zgasło.♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️Mama♥️*♥️
Dobranoc Syneczku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście, ale tylko z naszych oczu, bo przecież nadal Jesteście w naszych sercach, myślach, wspomnieniach...to nic, nadejdzie nasz czas.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Choć mija czas, smutek w sercu gości. Odszedł ktoś tak kochany, kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości. _ Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Podsiedlik
Pamietam
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Niech Ci ta ziemia całunem będzie a mgła poranna jak płaszczem Cię otuli spoczywaj w pokoju to moje orędzie do Boga Matko on Cię przytuli.Zostawiam modlitwę różańcową i msze przez 8 dni.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWAITEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiegoi
Czas ucieka wiecznosc czeka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Naszykowane dla Ciebie ramiona tulą dziś wielkie cierpienie.Serce bijące z radością złamane dziś wielką boleścią. Zmysły za Tobą stęsknione dziś pustką są wypełnione.Lampeczka pełna smutku dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry Syneczku najdroższy. Potrzebuję Cię tutaj.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
pamietam
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią łączą się nasze serca...nawet z daleka siebie słyszą...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Bóg Was zabrał i z radości powstał smutek,z uśmiechów słone łzy. Pozostało nam tylko wspominać przeżyte z Wami dni. ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
❤Otulamy Ciebie naszą pamięcią w ten szczególny dzień pamiętania❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   514   515   516   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski