Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930114
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas-Ból i smutek pozostają.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.Mikołajkowe światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Mikołajkowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
MIKOŁAJKOWE ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️⭐❄️ Karolu, Mikołajkowe Światełko Pamięci ❄️⭐❄️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry SYnek
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mikołajkowe Światełko zapalam Tobie Karolku. (¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐†♣†⭐Tak wiele wspomnień,wiele wrażeń.W swojej wędrówce zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami. Żyjesz w nas.Mikołajkowe Światełko Karolku.⭐❤️†♣†❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Z tęsknotą patrzymy w niebo gwiaździste, w szafir niezgłębionych firmamentów, tam do Was, rwą się nasze serca....Ukochani
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Do jutra Synuś
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika... ", nawet, gdy odszedł tak bardzo, bardzo daleko. Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę. O jeden gest , o jedno Twe spojrzenie. Wróć na chwilę , bądź przez chwilę życiem. Nie bądź wiecznie straszną , martwą ciszą. Światełko do Nieba Tobie posyłam.♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   493   494   495   ...   4032   4033    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski