O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę. O jeden gest , o jedno Twe spojrzenie.
Wróć na chwilę , bądź przez chwilę życiem. Nie bądź wiecznie straszną
, martwą ciszą. Światełko do Nieba Tobie posyłam.♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️✬*♥*♨️♨♨️*♥*✬❤️ "Łzy wciąż płyna, serce
pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności."„Bo
umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać.Karolku”❤️
✬*♥*♨️♨♨️*♥*✬❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A gdy nadejdzie czas...popłyniemy z Wami Kochani po oceanach, niestraszne
będą wzburzone fale, krzykiem mew wzleci melodia znana, serca osłonimy rafy
koralem....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
*—*♥*—*
Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
*—*♥*—*
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień;
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Św.Barbaro módl się za naszymi kochanymi zmarłymi na początku kolejnego
smutnego dla nas Adwentu.
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synciu. Jedenasta zima bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech płomień grudniowego światełka niesie pamięć o Tobie…♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Rany,które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy,to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia, ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że czekacie na nas w błękicie nieba i może nam dane będzie Was
wziąć w ramiona, Boże wybacz nam grzechy, daj pokuty ile trzeba, byśmy mogli
razem być...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨✨✨ ▬ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI▬ ✨✨✨ ▬ Można odejść na zawsze i
stale być blisko ▬ ✨✨✨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.