Światełko zapalam Tobie często, byś wiedział że w sercu mym żyjesz.Byś
nie czuł zimna, ciemności. Byś miał ciepło i blask jasności
Karolku..♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wieczorem siedzimy i patrzymy w niebo, jak uśmiech Wasz kreślimy linie po
gwiazdach. Pada deszcz i mokniemy w nadziei, że kiedyś zobaczymy Wasz
uśmiech, że usłyszymy Wasz anielski szept Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(((¯´*╬*´¯))) Bądź pamięcią w naszych sercach, bądź dobrym
Duszkiem,który czuwa nad nami,bądź miłości wspomnieniem, i w smutku
pocieszeniem (((¯´*╬*´¯)))
Zgłoś SPAM
♥️♥️ Mamuś ♥️♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na dobranoc dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Rozstania co przychodzą, gdy nic nie wiesz o tym i w taki sposób, że
nikt nie rozumie."ks.Twardowski Wieczorna modlitwa niech do Ciebie płynie
o radość wieczną .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
- ♥◡♥◡♥ -
Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
♥️♥️ Mamuś ♥️♥️
Dzień dobry Synky
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam od serca światełka cieplutkie i jaśniutkie, odpoczywaj w
pokoju..(¯` ╬´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie
nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie,doświadcza go nieszczęściem.
Zapalam światełka i zostawiam modlitwę.Karolku .❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko chmurki płyną po niebie, niosą naszą tęsknotę, bo brakuje nam Was
Ukochani....tak bardzo nam Was brakuje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.