Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
929778
Zapalone ponad rok temu
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥--------------°-•♥•-°-----------♥ ♥--------------°-•♥•-°-----------♥ Minęło szczęście , nie przeszło cierpienie, A pozostało tylko wspomnienie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░ Światełko otulone ciepłą Modlitwą.... ░░⋱(❤)⋰░░⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jak krople łez podobne nasze dni, chmurne są i wietrzne,marzenie nasze,nasze Szczęście...śpi hen w Niebie snem wiecznym.⋱⋱(❤)⋰⋰ Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie.⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
❀░ [*] ❀░
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Niechaj tęsknoty wiecznej siła przepoi istność naszą całą, by miłość bólem nagrodziła to, czego szczęście nam nie dało.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry moje Słońce najjaśniejsze!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę zostawiamy-♥-•♥
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Czas goi rany, wspomnieniami rekompensuje nam to, co straciliśmy..."
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
w sercu zawsze (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamuś ♥♥♥
Dobranoc Synuś!
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Czasem ktoś jest nam dany tylko na chwilę. Trzeba to zrozumieć, gdy nadchodzi czas pożegnania..." Chociaż boli bardzo...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Smutne jest niebo bez słońca Bez słońca smutny jest ptak Smutne jest życie człowieka Gdy bliskiej osoby Mu brak... ♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ W MOJEJ ♥ PAMIĘCI ♥,•*```*•,♥ ❀*•‚¸_¸ ‚•*Modlitwa i światełko (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,a ból i tęsknota...wciąż do Was powraca.Spokojnego snu Karolku w tej wiecznej Krainie,gdzie nie ma już bólu,nawet łza z oczu nie popłynie.Moja pamięc i światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci, chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3191   3192   3193   ...   4032   4033    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski