❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE KAROLKU..(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE..."
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◕◕ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◕◕
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„ Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno
minionych chwil ,zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.__ Danielle
Steel_•♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE OD SERCA MEGO.•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas - Twoją miłością, Twoją troską, Twoim oddaniem.”
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Moja pamięć dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Zawsze będziemy Was kochać tak bardzo, bardzo ponad życie i tęsknić
będziemy.....bo przecież Byliście całym naszym życiem...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry moje Słoneczko!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bóg czasu dał nam tak mało.
Choć pewnie mógłby więcej.
Kilka wspomnień zostało.
I Twoje zdjęcie...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
KTO ŻYJE
w sercach tych,
którzy pozostają
NIE UMIERA
( Tak....Olgusia ma dzisiaj imieniny...dziękuję )
Zgłoś SPAM
♥♥♥♥ Mama ♥♥♥♥
Dobranoc moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
♥♥♥♥ Mama ♥♥♥♥
"Gdzie jesteś mały książę gdzie, odszedłeś z mej książeczki kart
(...) czy tam gdzie świeci złoty wóz oglądasz Ziemię w swoich snach, gdzie
pozostała z dawnych dni niby wspomnienie bajka ta."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU ((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Kogoś,a potem stracić,to tak,jakby kupić sobie szczęście i łzami
za nie zapłacić.Weekendowy płomyczek,ślę Karolku do Ciebie...do Nieba
bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Motylim skrzydłem utulcie smutek nasz i ukojcie ogromny ból, a serca wlejcie
zieleń i zapach stokrotek...tak nam Was brakuje Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.