ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI,
Łomot serca
odmierza
czas
czas smutku
czas tęsknoty
czas zadumy
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Pamięć to skarb
człowieka..۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿. Dni nie zawsze są
łaskawe.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿.. Wszystko płynie jak
rzeka.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Zostaniesz w pamięci na
zawsze.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Światełko dla Ciebie✿
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.” Blaise Pascal
♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Promyczek dla Ciebie Karolu i moja
pamięć ♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Pamiętam Karolu ...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry w ten pochmurny, deszczowy, letni dzień!
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,
gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Słowa nie pachną tak jak kwiaty,
ake tworzą najpiekniejszy bukiet
PAMIEĆ I WSPOMNIENIA
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Boże jeśli nauczyłeś kochać bliskich
To daj również siłę,
Aby się z nimi rozstać
I zaufać, że dobrze im u Ciebie…
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
___✰_____▒▒ ✰
________▒▒░▒▒
__✰___▒▒░░░▒▒ ✰
_____▒▒░░░░░▒▒
____✰_▒▒░()░▒▒ ✰
_✰_____ ▒░▌░▒
______✰_.███ ŚWIATEŁKO
__✰_____.███. PAMIĘCI
______.▓▓███▓█. DLA CIEBIE
____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
___✰_____▒▒ ✰
________▒▒░▒▒
__✰___▒▒░░░▒▒ ✰
_____▒▒░░░░░▒▒
____✰_▒▒░()░▒▒ ✰
_✰_____ ▒░▌░▒
______✰_.███ ŚWIATEŁKO
__✰_____.███. PAMIĘCI
______.▓▓███▓█. DLA CIEBIE
____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą....a teraz...każde przejście przez cmentarną bramę
otwiera w naszych sercach ranę...piszemy do Was, wspominamy, żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy ....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielny płomyczek mej pamięci,ślę chłopcze do Ciebie...na Twą Karolku
chmurkę,na słonecznym dziś Niebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•••▬▬▬▬•◊✿••◊✿••◊✿•▬▬▬▬•••
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą...
i zgasło słońce, kiedy jeszcze był dzień...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
" Twe serce wędruje z nami,Po krętych ścieżynach losu ! Wciąż czuję
Twoją obecność. Zapomnieć Ciebie nie sposób!"(°)(♥)(°) Modlitwa i
Jasne Światełko Pamięci (°)(♥)(°)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.