*•-★-•* MOJE NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•-★-•*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutno Karolku...coraz smutniej..
Zgłoś SPAM
E>J>
[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakać[♣♣♣] Krzyk
umilknie,lecz serce nie przestanie wołać...[♣♣♣] Modlitwa i Światełko
Pamięci [♣♣♣] Żyj Życiem Wiecznym Aniołku [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Więc,chociaż jesteś gdzieś wśród gwiazd wolny od wszelkich ziemskich
trwóg.
Tutaj wśród nas został Twój ślad a z nim tęsknota i ból.°♡°Cichym
szeptem mego serca zapalam Tobie światełko °♡°
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
I ciągle smutno, ciągle boleśnie i ciągle ogromna tęsknota za tym co było,
i już nigdy nie wróci Karolu, nigdy.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam Karolku...
Zgłoś SPAM
Beata
♥~✿~♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥~✿~♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas nie usunie wspomnień ogniem płynących.
Czas je wypali ostrzej odeszli zawołani donośnie.
Są teraz gdzieś wysoko,radośni,tam nas wyczekują.
Zgłoś SPAM
•*ღ♥ღ*• Mama •*ღ♥ღ*•
Dzień Dobry Kochanie moje!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Posyłam Światełko Pamięci
wraz z modlitwą do nieba
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.