I znów pojawiają się łzy, bo są dookoła wszyscy, tylko nie Ty.•♥❤️
•♥ Promyczek otulony moją pamięcią posyłam •♥❤️ •♥
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolinskiego
Szczęście nie trwa wiecznie
Wiecznie trwa tylko smutek
Nikt nie widzi tego lęku
z mojej krtani wydobywają się tylko jęki
Nie ma tego czego chciałem
wszystko umiera
pozostał tylko ból tęsknota smutek
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak przeraźliwie smutno Karolu.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"W życiu piękne sa tylko chwile"-te spędzone z Wami pozostana na
zawsze w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Światełka za wczoraj i dzisiejsze.
Nie mogłam zapalić, brak prądu.
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥KAROLU♥pamiętamy(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
DŁUGO NAS NIE BYŁO ALE ZAWSZE BYLIŚCIE OBECNI W NASZEJ MODLITWIE W NASZYCH
SERCACH W NASZYCH MYSLACH ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZIŚ I ZA WSZYSTKIE DNI
NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....
Jaśniutkie światełko mej pamięci niech zawsze płonie ((*)).
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jedyną miarą miłości jest tęsknota.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was...my tu, Wy tam Jesteście....odmykamy pamięci wrota....jak
wygląda nasze życie??? to jedna wielka tęsknota
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie,
wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.