Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930066
Zapalone ponad rok temu
Mama
Dzień Dobry Kochanie moje!
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości Kiedy już zabrakło nadziei i słońca Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie ma takiego życia, które by choć przez chwilę nie było nieśmiertelne" W.szymborska Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli ♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy odwiedzi matka syna niejedna łza mogiłę zrosi. Wciąż białą różę będzie trzymać o ukojenie bólu prosić. Światło nadziei, które płonie ukoić może to rozstanie.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Posyłam Światełko Pamięci wraz z modlitwą do nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
_______( ______(,;) _____〖♥〗 ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ Pamiętam każdego dnia...
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc mój Aniele!
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
I ścichł Twój szept... Twój wzrok też zgasł... Wokół tylko cisza...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie Ten żył długo,co liczne miał lata,lecz Ten co zrobił dużo dobrego...dla Bliżnich i świata.Spokojnego snu wiecznego...w chwale Pana Boga.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was....zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa wspomnień....więc mówimy do zobaczenia Kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♫==(¯`•♥•´¯)♫==(¯`•♥•´¯)♫== __♫__`•.¸.•´_*♫__*`•.¸.•´_♫_• ŚWIATEŁKO DO NIEBA ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony uśmiechów,wspomnień i radości,że Byłeś....[♣♣♣] Płomyk znicza,niech nigdy Ci nie zgaśnie. Zostawiam modlitwę [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwo­nione? Pie­rzchło skrycie? Czy się młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie?" Karolku...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3179   3180   3181   ...   4032   4033    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski