Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości
Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości
Kiedy już zabrakło nadziei i słońca
Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Nie ma takiego życia, które by choć przez chwilę nie było
nieśmiertelne" W.szymborska Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Wszyscy Ci których dotknie Miłość,stają się
nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy odwiedzi matka syna niejedna łza mogiłę zrosi.
Wciąż białą różę będzie trzymać o ukojenie bólu prosić.
Światło nadziei, które płonie ukoić może to rozstanie.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Posyłam Światełko Pamięci
wraz z modlitwą do nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
_______(
______(,;)
_____〖♥〗
ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ
ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ
Pamiętam każdego dnia...
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc mój Aniele!
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
I ścichł Twój szept...
Twój wzrok też zgasł...
Wokół tylko cisza...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie Ten żył długo,co liczne miał lata,lecz Ten co zrobił dużo
dobrego...dla Bliżnich i świata.Spokojnego snu wiecznego...w chwale Pana
Boga.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was....zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień....więc mówimy do zobaczenia Kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tak ciężko pogodzić się
Z odejściem kogoś bliskiego
Gorzki smak własnych łez
Już nic się nie liczy
tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♫==(¯`•♥•´¯)♫==(¯`•♥•´¯)♫==
__♫__`•.¸.•´_*♫__*`•.¸.•´_♫_•
ŚWIATEŁKO DO NIEBA ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony
uśmiechów,wspomnień i radości,że Byłeś....[♣♣♣] Płomyk
znicza,niech nigdy Ci nie zgaśnie. Zostawiam modlitwę [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy się młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie?"
Karolku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.