SĄ POŻEGNANIA ,NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY,KTÓRE JUŻ
ODESZŁY...A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...NIECH ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI
,ROZŚWIETLI CI DROGĘ W WIECZNOŚCI.. [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi moje bezsilne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Ewelina - Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma (*)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty.[*]
Zgłoś SPAM
tata śo. Dawida Jarmolińskiego
Nie ma już melodii
Ugrzęzła w gardle.
Nie ma już słów
Zapadły się w przepaść.
Nie ma już słońca
Wyblakło na niebie.
Nie ma już Ciebie
Reszta nie ma znaczenia...
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie jest ten.
Który prócz łez swoich - łzy innych rozumie.
Pamięć moja o Tobie Karolku trwać będzie zawsze.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.