Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży Tak pusto , tak smutno bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.-Czesław
Miłosz ₪⋱❤⋰₪ Światełko otulone cichym szeptem mego serca
posyłam Państwu...₪⋱❤⋰₪
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i
modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne światełko na sobotę [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żal,smutek,cierpienie-chcę to wszystko światu wykrzyczeć! Może lżej
będzie memu sercu i duszy, gdy ich zawartość z siebie wyrzucę?!(
światełko zapalam na 10 dni -wyjazd ).
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
_-:¦:-... Pozwól nie tęsknić nam Boże
..... do tego, co być nie może. -:¦:-¯
Zgłoś SPAM
Mama
Synuś, nie było dzisiaj Dzień Dobry, Kochanie moje, Dobranoc!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy słońce świeci, czy pada deszcz, w sercach tęsknoty łkanie...wieczny
pokój racz dać Naszym Aniołkom Miłosierny Panie......
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech dzisiejszy płomyk mej pamięci,jak gwiazdka na Niebie...świeci
jaśniutkim plomieniem Karolku,tylko dla Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KAROLKU...♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
{***}
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..."(°)(♥)(°) Zapalam światełko
Pamięci,a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
❀*¯*♥*¯*❀...Jak ciężko samym żyć wspomnieniem ...światełko
pamięci...❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Człowiek umiera.Razem z nim wszystko.Tylko wspomnienia po nim zostają,które
wciąż mgliste z czasem się staja,Których tak wiele,jednak za mało.Znowu za
szybko wszystko się stało.Lampeczka dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(♥) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI (♥)
Dziękuję bardzo za pamięć o moich bliskich
w czasie mojej nieobecności.
Pozdrawiam serdecznie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.