Będę czekać na Ciebie
Pod niebem myśli
Na moście marzeń
Aż wreszcie się ukażesz
Morze łez wypłaczę
Nim Ciebie może zobaczę
Ale nie umiem inaczej
Będę czekać zawsze.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
❤ Pamięć bez kresu, tęsknota i wspomnienia nigdy nie doznają okrutnego
zapomnienia, za wiele znaczenia mają Ukochani .❤.❤.❤.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Przez łzy kryształowe przezrocza oglądamy wspomnień pejzaże.
I szukamy radości skry w oczach lecz tylko tęsknoty w nich morze.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko na dobranoc Karolu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLKU (*)
„Uczę się
twojej nieobecności
przy stole
na ulicy
gdy sięgam po książkę
Uczę się
twojej nieobecności
na poduszce
przywołującej złudzenie
zapachu twojej skóry....."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Żal i smutek zostawiłaś po Sobie,
ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość,że Byłaś..
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Aniołki Ukochane, odeszły przed nami....czcimy wspomnieniami zapalając
świece, światła miłości wysyłane Wam....bezmiar żalu, bólu,
tęsknoty....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kochać Kogoś,a potem nagle Go stracić,to tak jakby kupić sobie
szzczęście...i łzami za nie zapłacić.Zapalam Ci Karolku pamięci mej
płomyczek,by oświetlał Ci drogę...przez wieczne życie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*....((........
*....) (......
*...( ♥ )....
*.._ '|'......
*. [ڿڰۣ◕]
*. [ڿڰۣ◕]
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Karolkowi...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★))☆ ☆((★ PAMIĘĆ I WIECZNE WSPOMNIENIE ZOSTAWIAMY★))☆ ☆((★
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,skoro zabierasz nam Tych,co nad życie kochamy i żyć każesz z
krwawą w sercu raną, daj nam siły ten krzyż dźwigać - Daj też wiarę,że
kiedyś połączysz nas wszystkich w Niebie"...⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Łza po łzie Spływa po policzku Powoli, pomału Aż nagle spada w przepaść
Otoczona szarością świata ....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Przez kogo płaczesz, tego nadal kochasz.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Dla Ciebie promyki słońca. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci" Modlitwę i światełko
naszej pamięci dla Was Kochani ((*)) ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.