..Nosimy Was w sercu każdego dnia, a w dowód pamięci zapalamy światełko...
Śpij spokojnie Karolku..♥
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ......
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Uzdrówcie rany przeszłości miłością. Niech wspólne cierpienie nie
prowadzi do rozłamu, ale niech spowoduje cud pojednania.” Jan Paweł II
❤️ Promyczek niedzielnej Lampeczki Tobie posyłam ❤️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Śmierć nie jest w stanie rozdzielić tych,co tak naprawdę się
kochają.Śmierć nie zmieni niczego w naszych sercach,pozostanie tylko ból i
żal..i Cisza krzycząca niespełnieniem...Modlitwa i Pamięć [♥♥♥]
w myślach błądzimy po wspomnieniach,
łzy ciurkiem płyną z naszych oczu,
dawne szczęście w smutek się zamienia,
błądzimy po wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Kochanie, niedługo w domu.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Widzisz, tam daleko na horyzoncie to odwieczny symbol życia jest - słońce.
W mym sercu zaś Słońce nadal gorące bo w nim jest Twoja twarz.
I Twoje imię wyryte łzami na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
(¯`ღ♥ღ´¯)✬
ŚWIATEŁKO
___`•.,.•(¯`ღ♥ღ´¯)
PAMIĘCI
__(¯`ღ♥ღ´¯),.•´✬(¯`ღ♥ღ´¯)✬
DLA CIEBIE KOCHANIE
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Odeszli od nas,
lecz ciągle są tu z nami.
Ogrzejmy więc nasze Serca
ciepłymi wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
(*)Pamiętam
Wszystko się zmieniło ,bez Ciebie
Zmarłam w sobie...
Bo bez Ciebie,
Nie ma mnie.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Karolu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ten znicz pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie....nim odnajdziemy
się w Niebie i ciszy po tamtej stronie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.