Naszej pamięci,naszych wspomnień i miłości nikt nie pochowa...płomyczek i
modlitwa...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
⋱(❤)⋰ TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI ,NIECH NIGDY NIE GASNĄ...
⋱(❤)⋰ A MOJA CODZIENNA MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY
⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny dwudziesty siódmy Karolku kochany...pamiętam zawsze
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Smutne jest życie bez celu.Tym więcej cierpi tajemnic gdy spośród
srebrzystych wielu gwiazd swojej się szuka daremnie." Pięknych snów
Karolu w Wietrznej Przestrzeni.♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilkę tych, których już z nami
nie ma......tęsknimy Kochani ciagle tak samo...
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku! Powróciła szara rzeczywistość.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości
Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości
Kiedy już zabrakło nadziei i słońca
Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Światełko na niedzielę...2
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc Skarbie! Jutro już normalny dzień. I powrót do naszej Aniołkowej
Rodziny.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Dla Ciebie Aniołku modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i
tęsknotą.W modlitwie byliście z nami Kochani. Dziękuje za pamięć i
światełko dla mojego synka podczas mojej nieobecności. (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie możemy już marzyć, możemy tylko śnić...ale najbardziej byśmy chcieli
razem z Wami Kochani być.....czuwaj Karolku nad Mamą....
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Jaśniutka świeczuszka
{***}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
● ♥ ●((((¯`♥ ´¯))))"Ludzie, których kochamy, zostają na
zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"((((¯`♥ ´¯))))● ♥
●((((¯`♥ ´¯))))Światełko i modlitwę zostawiamy((((¯`♥ ´¯))))●
♥ ●
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Gdy odchodzą Ci których kochamy,
samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej
jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielne światełko,ślę Ci Karolku z modlitwą...do Nieba bram.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.