Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930263
Zapalone ponad rok temu
mama Ś. P. Olgusi S.
Zniczów złote płomyki migoczą tylko tyle wraz z modlitwą możemy dać Nasze wspomnienia bardzo bolą dziś pozostało nam tylko za bliskimi łzy lać
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Tęsknota otula mnie w ciszy, łzy kapią z pod powiek, bez Ciebie tak trudno żyć, serce wiecznie w żałobie... Światełko pamięci z modlitwą... <*><*><*><*><*><*><*>
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLKU KOCHANY Będę  z Tobą nie będąc przy tobie, jesteś w moim sercu nawet gdy nie będę mogła zapalać światełek (do 25.08.).
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Pewnego dnia pojawił się smutek, oczy straciły swój blask, jak drzewo liście. Puste krzesło, miejsce przy stole, wspomnienia na fotografiach i wieczna tęsknota cierpienie i łzy."
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamuś ♥♥♥
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
KAROLKU...TWÓJ NOWY ŚWIAT TAK BARDZO DALEKI.... NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy Byliście z nami cały świat się śmiał, dziś nam pozostały smutek, tęsknota i żal.....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯ CZAS WSZYSTKO ZABIERA...BO ZABRAĆ JEST W STANIE... LECZ NIGDY NIE ZABIERZE TEGO... CO W SERCU ZOSTANIE...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KAROLKU.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca.... ….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ …… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ …………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięć i modlitwa...dla Ciebie Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
~+~+~+~+~+~+~ ``ŚWIATEŁKA ``````PAMIĘCI ~+~+~+~+~+~+~ DLA WAS ANIOŁKI ... NIECH NIGDY NIE GASNĄ ... () () () () () () () [] [] [] [] [] [] [] []
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą.Są rany, które się nigdy nie zabliźnią.Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy”*°•♥•°*”Dziękujemy♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bóg Cię wezwał do Siebie Nie mówiąc nic nikomu... My jesteśmy w drodze Ty jesteś już w domu....░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Cieplutkie światełka niech zawsze płoną...modlitwa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Serca nie można oszukać, tęskni konając pomału.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Przez noc droga do świtania.Przez wątpienie do poznania.Przez błądzenie do mądrości.Przez śmierć do nieśmiertelności." ☆_ Roman Zmorski _☆ Lampeczki promyk jaśniutki posyłam do Ciebie._☆_❤️_☆_
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu... jutro wyjeżdżamy na dwa tygodnie. Nie będę mogła zapalać Ci światełek. Twoich bliskich proszę o pamięć o Piotrku.
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Dzień Dobry Kochany Syneczku!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3170   3171   3172   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski