Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
Światełko pamięci z modlitwą...
<*><*><*><*><*><*><*>
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLKU KOCHANY
Będę z Tobą nie będąc przy tobie,
jesteś w moim sercu nawet gdy nie będę mogła
zapalać światełek
(do 25.08.).
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Pewnego dnia
pojawił się smutek,
oczy straciły swój blask,
jak drzewo liście.
Puste krzesło, miejsce przy stole,
wspomnienia na fotografiach
i wieczna tęsknota cierpienie i łzy."
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamuś ♥♥♥
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
KAROLKU...TWÓJ NOWY ŚWIAT TAK BARDZO DALEKI....
NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy Byliście z nami cały świat się śmiał, dziś nam pozostały smutek,
tęsknota i żal.....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
CZAS WSZYSTKO ZABIERA...BO ZABRAĆ JEST W STANIE...
LECZ NIGDY NIE ZABIERZE TEGO...
CO W SERCU ZOSTANIE...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KAROLKU.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,
niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
…… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
…………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięć i modlitwa...dla Ciebie Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
~+~+~+~+~+~+~
``ŚWIATEŁKA
``````PAMIĘCI
~+~+~+~+~+~+~
DLA WAS ANIOŁKI ...
NIECH NIGDY NIE GASNĄ ...
() () () () () () ()
[] [] [] [] [] [] [] []
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą.Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią.Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną.♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”Dziękujemy♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bóg Cię wezwał do Siebie Nie mówiąc nic nikomu... My jesteśmy w drodze Ty
jesteś już w domu....░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Cieplutkie światełka
niech zawsze płoną...modlitwa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Serca nie można oszukać, tęskni konając pomału.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Przez noc droga do świtania.Przez wątpienie do poznania.Przez błądzenie
do mądrości.Przez śmierć do nieśmiertelności." ☆_ Roman Zmorski
_☆ Lampeczki promyk jaśniutki posyłam do Ciebie._☆_❤️_☆_
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu... jutro wyjeżdżamy na dwa tygodnie. Nie będę mogła zapalać Ci
światełek. Twoich bliskich proszę o pamięć o Piotrku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.