Tak bardzo Was Kochamy i tęsknimy tak bardzo...dziś w rozłące musimy
żyć... wspomnienia...do końca naszych dni będą w nas tkwić....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jest chmura
Jest mgła
Jest życie
I gorzka łza.
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc moje Serce najukochańsze, coraz trudniej żyć bez Ciebie!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni nie odeszli,Oni są nadal z nami,głęboko w naszych sercach
schowani...póki żyjemy,Oni są wokół,tylko,że poza zasięgiem...naszego
wzroku.Weekendowe światełko,zapalam dla Ciebie Karolku.(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..mija tylko czas...Światełko pamięci dla Ciebie karolku....[*]...
„Nie pytaj mnie czemu nie widzę słońca. Nie pytaj mnie.. jeszcze nie dziś
...nie teraz” Helena Surmacz -✿ڿڰۣ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Światełka
blask jaśniutki mojej Lampeczki Tobie posyłam ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
♡-✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
(¯`(❤)´¯)(¯`(❤)´¯)(¯`(❤)´¯)(¯`(❤)´¯)
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ
A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy nadal - tylko już
wiecznie w innych przestrzeniach...Światełko pamięci wraz z modlitwą.Niech
dobry Bóg ma Ciebie Aniele w swojej opiece (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿
Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle Karolu.
Zgłoś SPAM
EWA BICKA
W miłości wciąż ta sama radość i cierpienie to tutaj na ziemi jest jeszcze
milczenie bo się idzie do Niego odchodząc od siebie\ Światełko pamięci (*)
Życie toczy się dalej
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.