-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie... wiatru szmer... nie ma Cię... patrzę w niebo... księżyc
lśni... gwiazdka mruga...tęskno mi...tęsknimy ogromnie Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia, a w dowód pamięci zapalamy
światełko..♥..śpij spokojnie Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć,to stała tęsknota Tych,którzy jeszcze tu zostali...za Tymi,którzy
już niestety odeszli,a myśmy ICH tak bardzo kochali..Śpij spokojnie
KAROLKU.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIECI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Mama Leszka klikowicza
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
.•**• SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•**•
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
W samotności wspólne mamy łzy...
W życiu ciągle nam Was brakuje...
W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Żal zabiera radość istnienia.Milion razy boleśniejsze skaleczenia.Krzyk
wewnętrzny co w Tobie tkwi.Boże, Boże to tyle już
dni...”H.Surmacz-Jaśniutką Lampeczkę posyłam do Ciebie.◕❤️◕
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na smutną sobotę...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Sobotnie smutne światełko dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci.
Nasze życie tak szybko się zmienia ale nigdy nie zmienią się
nasze wspomnienia.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Posyłam Światełka Pamięci
wraz z modlitwą do nieba
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.