Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Tobą.
A co przyszło tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz.
To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
Lusia
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Śpij mój Aniele. Dobranoc!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z góry patrzycie na nas...Odeszliście w lepszy świat, gdzie nie ma trosk,
nie liczy się lat...bo gdy czas ziemski mija....pozostają po nas pamięć,
wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karolku!"Idż już w pokoju do swej przystani,nikt zbolałego serca już
nie zrani...w ojczyżnie Pana jest Ci odłożona...wiernych korona".Zapalam
płomyczek mej pamięci i z modlitwą do Ciebie ślę.(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
(❤)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przez jedną chwilę wszystko się zmieniło,życie bez CIEBIE to wieczna
udręka,cierpienie, łzy i męka.❤ ✿ڿڰۣڿ✿ ❤ Modlitwa i cieplutkie
światełka pamięci niech zawsze płoną...❤ ✿ڿڰۣڿ✿ ❤
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
KIEDYŚ BYŁEŚ DLA MNIE SIŁĄ...NIE WIEDZIAŁAM, ŻE CIĘ STRACĘ. TERAZ
STOJĘ NAD TWYM GROBEM,ZAPALAM ZNICZ I WCIĄŻ PŁACZĘ. ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
TU CIEBIE NIE MA, LECZ JESTEŚ PRZECIEŻ… I POZOSTANIESZ W JASNYM ŚWIECIE,
JEST COŚ, CO MROKOM SIĘ OPIERA, JEST PAMIĘĆ. A ONA NIE UMIERA!
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Krzyk wewnętrzny jest straszny i głośny Krzyk wewnętrzny jest
nienazwany.Ból co chwyta znienacka od środka.Ból fizycznie całkiem
odczuwany.”❤ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki Tobie posyłam.
Zgłoś SPAM
EWA BICKA
Za morzem łez,
za wielką górę smutku
skąd nie wraca się,
los zabrał Cię
tak bezlitośnie
jak w złym śnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.