Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność,zapomnieć Ciebie nie sposób...♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Modlitwa
i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ONI NADAL W NASZYCH SERCACH, NADAL SĄ W NASZYCH SNACH, NADAL ICH OBECNOŚĆ
CZUJEMY..."
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Leszka klikowicza
Modlitwa i światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdziekolwiek idę myślę o Tobie. Gdziekolwiek jestem myślę o Tobie.
Gdziekolwiek jestem widzę Cię. Lecz tam gdzie jestem nie ma Cię •♥
Promyczek otulony moją pamięcią dla Ciebie... •♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,
niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
…… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
…………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry kochanie moje!
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Nie ma rzeczy , która zastąpi ukochanego człowieka,ale jest miłość
najbliższych , ta jest wieczna. Modlitwa i światełko dla Ciebie Karolku
Kochany ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Są chwile gdy trzeba cały ból wykrzyczeć bez jednego słowa. Łzami które
w ciszy przemkną się po twarzy. Choć czas je wymaże krzyczeć będą
ciągle rozerwaną duszą. Niechaj łzy płyną one upaść muszą.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Czasem odchodzą nasze anioły...
I nagle w miejscu staje czas...
A z nimi cząstka nas odchodzi
I wielki smutek marszczy twarz
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Jest pamięć
Wdzięczna pamięć o Tobie
Co nie więdnie jak kwiaty
Nie obsycha jak łzy
Pamięć trwalsza niż kamień,
.*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
I jest żal. Żal serdeczny po Tobie.
Czy można żyć bez słońca i powietrza, pewnie można , bo my żyjemy,
żyjemy bez Was....w naszych sercach Jesteście zawsze, zawsze będziemy Was
kochać, zawsze będziemy tęsknić...to świat się pomylił
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.