Karolku!Bóg Cię zabrał Twej Matuni w nieskończoną dal...zostawiając Jej po
Tobie..łzy,tęsknotę i ogromny żal.Zapalam gorący płomyczek mej pamięci i
z modlitwę,ślę do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•-★-•*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...(*)Karolku
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GWIAZDĄ MI BYŁEŚ CO BŁYSŁA W MROKU I ROZJAŚNIŁA ŻYCIE NA CHWILĘ. LECZ
MIMO MOICH ŁEZ WIELKICH POTOKU ZGASŁEŚ TAK SZYBKO JAK GASNĄ MOTYLE. MODLITWA
I ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI POSYŁAM (+) (+)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Straszna jest śmierć ukochanej osoby.Umiera w jednej chwili, ale tak
naprawdę odchodzi bardzo,bardzo długo.....(✞)) [♣♣♣]
(✞))..... Moja modlitwa i moja pamięć..... (✞)) [♣♣♣] (✞))
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Łza na policzku....wycieram ją od nowa. A ona płynie i płynie wyschnąć
wciąż nie gotowa.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
Dzień dobry Karolku ...
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
Lusia
Są ludzie,po których gorycz i tęsknotę ciągle czujemy...śliczne płomyczki
wraz z modlitwą w ofierze...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Ci, którzy są już w krainie ciszy
odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy
opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHANY KAROLKU..♥..
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostał nam smutek, tęsknota i żal, że już nigdy nie będzie tak jak
było...i tylko wspomnienia...Aniołki Kochane światełko do samego nieba....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kiedy odchodzą nasze Anioły,to wtedy w miejscu,jakby staje czas...lecz z Nimi
cząstka nas odchodzi i gorzki uśmiech,marszczy naszą twarz.Moja pamięć i
światełko zapalone dla Ciebie Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
..............Światełko
...............Pamięci
...............I modlitwa na dzisiaj((*))
.............Dla Ciebie Aniołku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.