Co się dzieje z człowiekiem,kiedy pęka mu serce? Nic. Zupełnie nic.
Przecież żyję, piję herbatę,...,czasem nawet się uśmiecham. Z tym,że
każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...bez Ciebie wartość życia inna ...bez Ciebie dusza niestabilna ...bez
Ciebie marzeń nie mam wcale ...bez Ciebie świat okryty żalem...Modlitwa i
Światełko otulone miłością i tęsknotą {{{♥}}}
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
W pamięci naszej wciąż trwasz
Ciepłym wspomnieniem wracasz
W tęsknoty łzach, które płyną
Za te wspólne w życiu chwile
Za dobro którego tyle Dawałeś
Każdego dnia Niech Pan Bóg zbawienie Ci da...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz
łez własnych łzy cudze zrozumie...
•♥ •♥ Promyczek otulony moją pamięcią dla Ciebie... •♥•♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca.
Jak noc , co trwa i trwa... bez końca.
A każda gwiazda na ciemnym niebie.
Maluje światłem moją drogę do Ciebie.
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama ☆((★
Dzień Dobry Słońce moje!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
Tak bardzo Was Kochamy i tęsknimy tak bardzo...dziś w rozłące musimy
żyć... wspomnienia...do końca naszych dni będą w nas tkwić....
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W motyla locie, w dotknięciach wiatru, w kroplach deszczu jest Wasza miłość
wspierąjąca, Wasza obecność i Wasz dotyk...jak ten na ręce zbudzony
motyl....
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc moje Szczęście, co odeszło!
Zgłoś SPAM
Mama Justynki M
Jutro znów wstanie słońce , wyjdzie zza chmurki lecz dla nas już nic nie
będzie takie samo, bo nie ma z nami naszych Ukochanych Aniołków...już nic
nie będzie takie samo [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.