Najsmutniejsze są oczy Matki,w których zgasła jakakolwiek nadzieja..bo w nich
odbija się tragiczna eozpacz po Tobie i rozbitego swego życia..nie potrafią
teraz posklejać.Światełko dla Karolka(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(♥)❀❤❀(♥) TĘSKNOTA JEST NAJDOKŁADNIEJSZYM POMIAREM SIŁY MIŁOŚCI
(♥)❀❤❀(♥) MOJA CICHA MODLITWA I PROMYCZKI DO NIEBA (♥)❀❤❀(♥)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
⋱⋱(❤️)⋰⋰.PROMYKAMI SŁONECZNYMI POSYŁAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI…⋱⋱(❤️)⋰⋰ SPOKOJNEGO ODPOCZYNKU W NIEBIAŃSKIEJ
PRZESTRZENI KAROLU... ╬ . ╬ . ╬
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na sobotę Karolku...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
MINĘŁO SZCZĘŚCIE , NIE PRZESZŁO CIERPIENIE...
A POZOSTAŁO TYLKO WSPOMNIENIE....
♥......) ..♥
.♥.♥...(,) ...♥
♥...♥.[__]..♥
.♥.♥..[__]...♥ ♥
..♥....[__] .♥.♥ ♥.♥
......(____)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Umiera się nie po to,
by przestać żyć,
lecz po to, by żyć inaczej”
Paulo Coelho
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na
zawsze, najgorsze jest to, że nic więcej nie możemy.....
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne
jeden podmuch wiatru i
wszystko może runąć jak domek z kart /*//*//*/
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Moje ukochane Dziecko, kto mi Cię zabrał, dlaczego?
Tęsknię. Dobranoc Synku!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥•KAROLKU•♥....Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i tęsknota....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•••▬▬▬▬•◊✿••◊✿••◊✿•▬▬▬▬•••
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choć żal serce ściska...wspomnienia zostają na
zawsze,w nas zych sercach Ci bliskich.Moja pamięć i modlitwa...dla Ciebie
Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.