Dla Ciebie Karolku niedzielne światełko...Mamuniu dziękuję,jestem dzisiaj
sercem i myślami z Tobą..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Karolu,pozostawiam światełko i modlitwę z nadzieją, że Twoja Matulka
modliła się na Jasnej Górze i za mojego synka,którego ani wiara ani medalik
na szyi nie ocaliły.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„GWIAZDY NA NIEBIE ,MÓWIĄ ZA CIEBIE,ŻE JESTEŚ,ŻE ŻYJESZ WŚRÓD TYCH
KTÓRZY CIĘ ZNALI I TYCH KTÓRZY TAK BARDZO KOCHALI.NIEBO JEST TERAZ TWOIM
DOMEM .”NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO ZAPALAM PAMIĘCIĄ SERCA MEGO.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O
KAROLKU ,PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Świat bez Ciebie szary, serce nie chce bić!
Oczy przestają widzieć, płyną przez nie łzy!
Odszedłeś tak szybko,lecz wśród nas ciągle żyjesz.
A w sercu na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku..
Łzy wciąż płyną, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości
brak tu Twojej obecności...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Są osoby, które traci się bezpowrotnie…
Pozostają jedynie jako niezapomniany ślad w pamięci…
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Panie,
wysłuchaj łaskawie naszych modlitw
za dusze sług i służebnic Twoich,
za które się modlimy prosząc,
abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Przez Chrystusa, Pana naszego.
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
♥ Wszystko jedno,co będzie jutro,
za rok...To nie ważne, nie zapomnimy
o WAS - nie wolno...
Musimy żyć chwilą obecną i wspomnieniami...
I nadzieją, że kiedyś się tam spotkamy.♥
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemuż nie możemy podzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem
chleba, każdą radością i każdą boleścią, i tylko nam wiecznie tęsknić
trzeba???
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
•♥ •♥ Promyczek otulony moją pamięcią dla Ciebie...
•♥•♥Karolku
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc moje Szczęście.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
JESTEŚ CISZĄ , KTÓRA ŚPI...
JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH...
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH...
JESTEŚ CHOĆ JUŻ CIĘ TU NIE MA...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.