Twojej pamięci Karolku Kochany...[*]... a na jutro na 11.08.2015r. wysyłam dla
Ciebie do samego nieba milion lampeczek URODZINOWYCH Kochany Chłopaku....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi światełko i pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak bardzo smutno i oczom, i ustom, śmiech schował się w kącie i śpi....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Ja szukam Ciebie w promieniach słońca.Ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w
dzień w nocy,we śnie, na jawie szukam bez końca..i tak do końca i bez
końca.✿ڿڰۣ Jaśniutka Lampeczka dla Ciebie ✿ڿڰ
Zgłoś SPAM
Beata
──═══ღ ۰ŚWIATEŁKO PAMIĘCI۰ ღ═══──
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc i Dzień Dobry Syneczku! Wczoraj była Częstochowa i modlitwa za
Ciebie i wszystkich Twoich nowych znajomych.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
... Odeszli od nas,
lecz ciągle są z nami.
Ogrzejmy więc nasze Serca
ciepłymi wspomnieniami...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
............˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Rany,które nigdy nie przestaną krwawić,myśli które zawsze będą zadawać
ból i nadzieja dzięki której żyjemy to uczucie,które będą towarzyszyć
nam do końca naszych dni."
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia żyjecie nadal - wiecznie w innych
przestrzeniach.... Światełko wraz z modlitwą.Niech dobry Bóg ma Ciebie
Aniele w swojej opiece...♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Czemuż nie możemy ująć Waszych dłoni, na naszym ramieniu poczuć Waszej
głowy...dlaczegoż nie możemy gdzieś z Wami w zaciszu siedząc wieść cichej
rozmowy????
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Karolku...
Zgłoś SPAM
Mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy.
bo nie ma Was ,a jesteście.❀❤❀ w sercach,myślach,wspomnieniach.
i choć to za mało,nie można cofnąć śmierci.❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
PAMIĘTAM ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Jest cisza. To piękna cisza. Bez słów. Te
rodzaje ciszy, każda inna są w nas. Są z nami. Zawsze. I tak trwamy w bólu,
smutku oddaniu. W ciszy ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪•*¨¨*•.¸¸
♪ღ♪*•
Kiedy zaczniecie mnie szukać-
Szukajcie mnie w Waszych sercach…
Kiedy mnie znajdziecie
Żyć będę w Was nadal...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć,to stacja w naszej podróży,na której przesiadamy się do innego
życia...zmieniamy wagon,ale nasza podróż trwa nadal.Zapalam Ci Karolku
Niedzielny płomyczek.Mamie b.dziękuję za pamięć o Kaziu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KAROLKU.
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Karolku, pamieć i żywe wspomnienia nie pozwalają zapomnieć... sprawiają,
że po Waszym nagłym odejściu jest lżej na duszy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.