─═◊═✿═ ◊✿◊ ═✿═◊═──═◊═✿═ ◊✿◊
═✿═◊═─
„Można odejść na zawsze, a być stale bliskim,
niezmiernie kochanym.”
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤•.★★.•❤ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤•.★★.•❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie o nim pamięć..." Śpij
spokojnie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia
wywołane tym, że nie ma się na co czekać" (H.Murakami)
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Modlitwa i światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Twojej Pamięci Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Karolka lampeczki do samego Nieba i nieustanna modlitwa ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Serce wciąż krwawi, oczy wciąż płaczą, krzyk więźnie w gardle i dusi. A
My...My nic nie możemy zrobić...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
☆ Czas nie goi ran,czas uświadamia pustkę,tęsknotę, pytania, słowa.Życie
jest pełne niesprawiedliwości, a Wasza śmierć jest jedną z nich...☆
Światełka blask promieniami słońca Tobie posyłam ◕❤️ ◕
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
...Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc kochany Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból. Najsmutniejsze jest
własne serce, gdy cichutko woła... WRÓĆ....♥•KAROLKU•♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿
•.¸¸.•*`*•❤❤
Byłeś - tak krótko wśród nas.
Jesteś - cały czas w naszych wspomnieniach.
Będziesz - na zawsze w naszych sercach.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
-------------{*}{*}{*}------------
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasz świat zmienił się juz na zawsze, chociaż nigdy nie zaakceptujemy tego
co nas spotkało - Waszego odejścia.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.