"Drogę do Ciebie wskaże Bóg, będziemy nią podążać. Gdy przyjdzie
czas,spotkamy się Weźmiemy Cię w ramiona....Na zawsze już razem....Naszej
miłości śmierć nie pokona."Modlitwa i światełko [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabrali mi słonce... Tak radosne i tak gorące... Zabrali mi słońce i poznali
z nocą.. Proszę powiedz Panie po co? ░░ ♡ ❤️ ♡ ŚWIATEŁKO
ZAPALAM , PAMIĘTAM. ♡ ❤️ ♡ ░░
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ciągle w mych myślach brzmi to pytanie
Dlaczego szybko zabierasz bliskich Panie?
Czy muszą łez krople na policzkach lśnić?
Usta z żalu i rozpaczy drżą ````````( (
♥ ````````)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
"Wspomnienia są jak perły - mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez."
Nasze wspomnienia to nasz skarb, chociaż czasem tak boli...
† ๑۩.۩๑ † ๑۩.۩๑ † ๑۩.۩๑ †
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KAROLKU...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Teraz już Dzień Dobry!
Zgłoś SPAM
Mama
Już jest kolejny, nowy dzień. Ale to jeszcze nie dzień dobry. Dla Ciebie
byłby to początek "dniówki".
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Aniele {*}
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc moje Serce. Tęsknię za Twoim uśmiechem. Tęsknię za rozmową.
Tęsknię za Tobą!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pokaż mi niebo, zabierz tam, gdzie smutek nie dociera, otrzyj łzy, gdy chłód
ogarnia serce me, pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie....Aniołki
Kochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Trudno pogodzić się ze stratą, śmierć to coś co trudno opisać słowami i
gestami. Czas powoduje,że żal słabnie, lecz nic nie zmieni faktu, że
tęsknić będziemy już na zawsze: Światełko i modlitwę zostaw
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...
LECZ PŁOMYK PAMIĘCI...
TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...
AŻ PO CZASU KRES...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
DLA CIEBIE KAROLKU..
MOJE ŚWIATELKO DO NIEBA
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Żyj! - krzyknęła nadzieja... Bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho
życie..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.