matko Boska,przytul Karola do swojego serca,bo my możemy tylko palić ten
wirtualny znicz
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mam nadzieję,że Tam,gdzie jesteście...zawsze Wam słonko świeci i jesteście
szczęśliwi już...jako wybrane przez Pana Boga dzieci.Świąteczne
światełko,dla Ciebie Karolku zapalam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Bo rozpacz jest bez dna gdy w sercu kwiaty więdną
Bo łzy co płyną w wieczność godzinami
Łzy przygniecione ciężkimi powiekami Tak smutno
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Oto masz powiew chwil,z którymi płynę.Myślę o tobie,smutno mi i
cicho.Przeszłość mi mówi,że i ja przeminę.Jak dzień, jak wieczór,jak noc
z gwiezdną pychą.❤️Jaśniutką Lampeczkę Tobie posyłam.❤️
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
▄█▄
_█ (*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Słoneczko moje!
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Racz wiekuiste dać odpoczywanie
duszom umarłych Najłaskawszy Panie.
A światłość wieczna niechaj im przyświeca
Niech oglądają Twe najświętsze Lica.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czemu odszedłeś nie mówiąc do widzenia?
Czemu nie powiedziałeś ze idziesz do nieba?
Zostawiłeś mnie na tym świecie samą.
Zostawiłeś mnie taką zapłakaną.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wszystko co dziś mogę ci dać to pamięć,Choć umarła cząstka mnie.Wszystko
co dziś mogę zrobić to wspominać Choć tęsknota serce rwie.Wszystko co
dziś mogę zrobić to kochać,choć już nie ma blisko Cię ❤
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Ludzie są razem nie tylko wtedy,
gdy się znajdują obok siebie.
Z nami żyją wszyscy,
którzy odeszli, których pożegnaliśmy.”
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
`•*✿*• Oni są z nami
Niepokonani przez czas.
W każdym oddechu.
Życia pośpiechu są w nas
Choć prawda jest taka
Że dla nich na zawsze
Stanęły słoneczne zegary
To ciągle są obok.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*))☻ڿڰۣڿ═──═ڿڰۣڿBardzo dziękuję za
pamięć i światełko urodzinowe dla Daniela
Sercem pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żyjemy z dnia na dzień w tęsknocie za Aniołkami Swoimi, nieutuleni w
boleści tak bardzo cierpimy, kochamy, tęsknimy....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja weekendowa pamięć i światełko z modlitwą...dla Ciebie Karolku na
weekend.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca.
Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha.
Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca.
Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniolku
..../(*
...(,,").
__,||,__
█████.../(*
█████.(,,")
█████_,||,.
█████▒▒▒]
█████▒▒▒]
▒▒▒▒▒███]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
╬ .╬ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI…⋱⋱(❤)⋰⋰.
♡♡♡⋱⋱(❤)⋰⋰ ODPOCZYWAJ W POKOJU..╬ .╬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.