*....((........
*....) (......
*...( ♥ )....
*.._ '|'_.....NIECH BÓG
**( """"" ) MA CIĘ W OPIECE ...
****************************
Światełko i modlitwę zostawiam....Śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu... zapalam Ci światełko za wszystkie dni mojej nieobecności.
Rocznicowe światełko z głębi serca.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤ W zadumie i w rozterce zostawiam Tobie jaśniutkie Światełko. Śpij snem
szczęśliwym Karolku...❤
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
Mama
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko na świecie prędko przeminie.
Płomienie zgasną ,woda przepłynie.
Mineło szczęście przyszło cierpienie.
I pozostało tylko wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Światełka na dzisiaj
i kilka dni mojej nieobecności.
Pamiętam każdego dnia...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc Syneczku, dobranoc Karolku!
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama śp. Łukasza Młot
Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każda zapalona lampka to wspomnień ogarek wiążący czas...jeszcze niedawno
Był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka....pozostały łzy i tęsknota ...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cieplutkie światełko ,dla Ciebie. Niech Bóg otoczy Cię miłością
Ojcowską. Maryjo, Matko bolesna,Orędowniczko rodziców w żałobie módl się
za nami. (*) (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
.A czas płynie jakby nigdy nic,
głośno liczy Twoich bliskich łzy...
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PA MIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Tak smutno bez Was...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie Ten,żył długo,co liczne miał lata,lecz Ten...co zrobił dużo dobrego
dla ludzi i świata.Karolku,ślę Ci Niedzielne światełko...symbol wiecznego
życia.(*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.