Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930645
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca...❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, NAJBARDZIEJ BOLI TO, ŻE IDZIEMY W TE SAME MIEJSCA, BEZ TYCH SAMYCH LUDZI..."
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Zabierz tę Duszę na łany zielone,tam gdzie już tylko radość i cisza.Gdzie nic nie boli i nie ma żalu..” ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ W porannej zadumie zostawiam Tobie jaśniutkie Światełko. ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡    
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
c.s
Pamietamy
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc moje Szczęście, które już nie wróci!
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Urlopowe światełko pamięci {***}
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KAROLKU...[♥].[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł, ❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca.....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tu Ciebie Karolku już nie ma,lecz jesteś przecież i pozostaniesz na zawsze...w tym lepszym,niewidzialnym świecie.Moja pamięć,płomyczek i modlitwa...dla Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty który boleśnie odszedłeś nadal jesteś w naszych sercach nadal jesteś w naszych snach nadal Twoją obecność czujemy tylko dotknąć Cię nie możemy...♥ ♥ ♥ Światełko Pamięci i Modlitwa ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Karolku...
Zgłoś SPAM
♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Mogę tylko zapalić znicz na Twym grobie i ofiarować Ci moją modlitwę. Tyle mogę dla Ciebie zrobić. Nie chce już kolejnych długich dni, bo każdy z nich odbiera wiarę mi, że wrócisz do nas tu.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
.Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli......... ****[i]****[i]****[i]**** To nie miało tak być.... nie tak... miało być.... *II*II II*II II*II*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3150   3151   3152   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski