░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Tam, gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest
największa...░⋱(❤)⋰░⋱(❤)⋰░ Modlitwa i Tysiące światełek i
promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca...❤
❤ ❤
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, NAJBARDZIEJ BOLI TO, ŻE IDZIEMY W TE SAME MIEJSCA, BEZ TYCH SAMYCH
LUDZI..."
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Zabierz tę Duszę na łany zielone,tam gdzie już tylko radość i
cisza.Gdzie nic nie boli i nie ma żalu..” ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ W porannej
zadumie zostawiam Tobie jaśniutkie Światełko. ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
♡
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
♥
Zgłoś SPAM
c.s
Pamietamy
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc moje Szczęście, które już nie wróci!
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Urlopowe światełko pamięci
{***}
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KAROLKU...[♥].[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż
obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł,
❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy
❀❤❀
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy, gdy nienawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca.....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tu Ciebie Karolku już nie ma,lecz jesteś przecież i pozostaniesz na
zawsze...w tym lepszym,niewidzialnym świecie.Moja pamięć,płomyczek i
modlitwa...dla Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty który boleśnie odszedłeś nadal jesteś w naszych sercach nadal jesteś w
naszych snach nadal Twoją obecność czujemy tylko dotknąć Cię nie
możemy...♥ ♥ ♥ Światełko Pamięci i Modlitwa ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy Karolku...
Zgłoś SPAM
♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Mogę tylko zapalić znicz na Twym grobie i ofiarować Ci moją modlitwę.
Tyle mogę dla Ciebie zrobić.
Nie chce już kolejnych długich dni,
bo każdy z nich odbiera wiarę mi,
że wrócisz do nas tu.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
.Jedna łza
a w niej
smutki ,wspomnienia,
tysiące myśli.........
****[i]****[i]****[i]****
To nie miało tak być....
nie tak... miało być....
*II*II II*II II*II*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.