Św.Faustyno!Wypraszaj naszym Bliskim zmarłym..Łaskę i Zbawienie,nam pomóż
żyć bez buntu i złości,ulżyj naszej rozpaczy i wzmocnij w nas wiarę,w
Boże Miłosierdzie.Karolku!Dla Ciebie zapalam światełko.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
TEN LAS BYŁ TWOIM LASEM ,TEN DOM BYŁ TWOIM DOMEM A TERAZ ŚLADY ZOSTAŁY
TWOICH I NASZYCH WSPÓLNYCH DRÓG.♡ •♨ ♡ •♨ ♡ POSYŁAM TOBIE
KAROLKU ŚWIATEŁKO, NIECH NIGDY NIE ZAGAŚNIE.♡ •♨ ♡ •♨ ♡
Zgłoś SPAM
♥ Mamuś ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Smutny jest świat gdy odchodzi
najukochańsze sercu życie.
Kiedyś było inaczej:
wspólne dni, marzenia, radości.
Teraz tego już nie ma.
Dzisiaj to tylko- wspomnienia...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nigdy Cię nie zapomnę...
Nie ma Ciebie obok, wciąż mijają lata.
Wyschły nawet łzy na cmentarnych kwiatach.
Nie czekam daru lata, godzin już nie liczę.
Mogę tylko palić na Twym grobie znicze.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc kochany Synusiu!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO`
````❤```PAMIĘCI```❤`
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA M
NASZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NIECH PŁONĄ DLA CIEBIE KAROLKU DO
15.09...(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)
------¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤*
ŚWIATEŁKO NA DZIŚ
---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)
-----¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤*
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" ŚWIATEŁKO
NASZEJ PAMIĘCI POZOSTAWIAM (+) (+)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Brak Waszego głosu, śmiechu i spojrzenia Waszych oczu odczuwamy tak
boleśnie.....nie myślimy o tym tylko we śnie.....
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tak Wiele Nam odebrano.. Tak wiele zabrano.. ;(
Ale Nikt nie zabierze nam pieknych wspomnien i przezyc..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.