Kończy się życie.
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.__.۩
______۩۩
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤✤✤✤
NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE...
✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤✤✤✤
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu Kochany! Dlaczego?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
♥ Twoja kochająca Cię Mamuś ♥
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińkiego
Ile trzeba przeszkód pokonać,
by liczyć na ponowne spotkanie,
jak wiele musiało się zmienić,
by odejść w nieznane
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To już tyle czasu minęło....a my ciągle tak samo kochamy, ciągle tak samo
tęsknimy....zawsze będziemy pamiętać i zawsze będziemy Was nosić w
sercach.....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Nie ma już nic, tylko wspomnień cichy szept, zdeptanych uczuć stos,
góra pustych słów. i wieczna cudowna pamięć."
Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku..♥..;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Pamiętam Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Pamiętam Karolku. Mamuni dziękuję za płomyczki Radziowi
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Nieważne Że boli…Ważne Że bylo,
Choć serce kruche
To w nim pamietne chwile…
Łza płynie po policzku_
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
** ANIOŁKU**
Jest takie miejsce w Sercu,
Gdzie myśli nikt nie słyszy....
Jest takie miejsce,w Sercu,
Gdzie mocno kocha się w ciszy....
Jest takie miejsce, którego
Nie zburzy żadna zamieć....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny
śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas,
spojrzeniem, gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas◕°☀◕
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Skąd wziąć wiarę, że to ma sens... Karolu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze
zabrano....Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba...Spoczywaj w
pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Oni nadal w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność
czujemy..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.