Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930707
Zapalone ponad rok temu
EWA BILICKA
Kończy się życie. tylko pustka tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad.__.۩ ______۩۩
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤✤✤✤ NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE... ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤✤✤✤
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu Kochany! Dlaczego?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
♥ Twoja kochająca Cię Mamuś ♥
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińkiego
Ile trzeba przeszkód pokonać, by liczyć na ponowne spotkanie, jak wiele musiało się zmienić, by odejść w nieznane
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To już tyle czasu minęło....a my ciągle tak samo kochamy, ciągle tak samo tęsknimy....zawsze będziemy pamiętać i zawsze będziemy Was nosić w sercach.....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Nie ma już nic, tylko wspomnień cichy szept, zdeptanych uczuć stos, góra pustych słów. i wieczna cudowna pamięć."
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
*....((........ *....) (...... *...( ♥ ).... *.._ '|'_..... **( """"" ) Światełko Pamięci(*) ✿★✿★✿★✿★✿★✿★✿★✿★✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku..♥..;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Pamiętam Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Pamiętam Karolku. Mamuni dziękuję za płomyczki Radziowi
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Nieważne Że boli…Ważne Że bylo, Choć serce kruche To w nim pamietne chwile… Łza płynie po policzku_
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
** ANIOŁKU** Jest takie miejsce w Sercu, Gdzie myśli nikt nie słyszy.... Jest takie miejsce,w Sercu, Gdzie mocno kocha się w ciszy.... Jest takie miejsce, którego Nie zburzy żadna zamieć....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas◕°☀◕
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Skąd wziąć wiarę, że to ma sens... Karolu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano....Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba...Spoczywaj w pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Oni nadal w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność czujemy..."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3148   3149   3150   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski