Jestem bólem, niemym krzykiem i cierpieniem.Jestem smutkiem, czarą goryczy i
zwątpieniem.Jestem pustką,rozdartą raną...Nie wiem tylko,czy jestem choć
trochę sobą? ♡Promyczek jaśniutki i moja pamięć♡
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości....))
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
\"Wspomnienia żyją dopóty,
dopóki do nich wracamy.
A rozkwitają tym wspanialej,
im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie.\"
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama !♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ❤❤ ODPOCZYWAJ W POKOJU ❤❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
I już smutek zostanie do końca i tęsknota co pali się skrycie.
Bo bez tych naszych aniołków co byli nam najbliżsi.
Dalej sami musimy kroczyć przez życie.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Twojej pamięci Karolku
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
♥.✺ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ✺.♥ Dziękuję za zapalone
Światełka
dla Olgusi podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
I wciąż ta sama pustka dookoła i ciemność, i cisza, i myśli błądzące
szukają oparcia, jak moja nostalgia, jak tęsknota bezimienna co trwa.♡
Wieczorna Lampeczka i moja pamięć...♡
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Ci, którzy są już w krainie ciszy,
odchodząc kiedyś od nas ciałem,
zostali duszą co wszystko słyszy,
opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy takiej mocy, nic nie możemy dla Was zrobić, nie możemy cofnąć
czasu...nigdy nie będzie już tak jak było...pozostał strach, ból,
złość...i ogromna tęsknota
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W miejscu,gdzie cisza roni łzy, trwa bolesna cisza...zapalam Ci Karolku ode
mnie światełko...symbol wiecznego życia.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
~♥ ~ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ~♥ ~
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
°●°.
║║(¯`v´¯) ..°●°.
║║*•¸.¸•*ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
╬╬══════════════dla CIEBIE
╬╬══════════ ..°●°...°●°.KAROLKU
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam, gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz..." Karolu, spokojnych snów...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.