KAROLU - Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy…
Powraca co dzień x chwilą przebudzenia,
a kończy wraz z zaśnięciem…
I tak będzie do końca naszych dni…
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach—Jan Paweł II(Karol Wojtyła)...Dla Was dzieci
Kochane...kochamy Was, jesteście w naszych sercach każdego dnia..
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Słoneczko!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nikt nam nie odbierze...w sercach i w pamięci Jesteście na
zawsze.....
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dobranoc mój cały świecie!
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.❤
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca.
Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha.
Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca.
Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Los zabiera nam bliskich,ale nie zabierze
wspomnień i miłości.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* tęsknimy
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..."
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Wami. A co przyszło
tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KAROLKU...♥....bo życie bez Ciebie
boli.....
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥♥ SMUTNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Karolu, niedzielne światełko pamięci dla Ciebie i Twojej matulki, to nie tak
powinno być
Być dziś przy Tobie to tylko marzenia…Zostaje nadzieja i wspomnienia
...Puste pytania... czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy tak być musiało
? Modlitwa i Światełko Pamięci (✰)♥(✰)♥(✰)
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Miłość to płomień który płonie jasno...
Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną.
Tak jak słońca żar ogrzewa serca...
Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.