Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930766
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Posyłam Ci Karolku Niedzielny płomyczek,by Cię poprowadził...przez wieczne życie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ogarnia i już nie opuszcza. Więzi w swej pięści oddech spokojny. Przytłacza niczym góra w nieboskłon wbita szczytem. Wszystko nieważnym czyni. Tak… to ona. Moja wierna Towarzyszka... PUSTKA....
Zgłoś SPAM
Hanna T.
`¯`♨`¯` ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI `¯`♨`¯`
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Karolku...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dłoniom daleko - Sercu zawsze blisko- bo kochamy. থৣৡৣথ♥─Jaśniutki Niedzielny Płomyczek dla Ciebie Karolu zapalam──♥থৣৡৣথ        
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na niedziele
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Już słoneczko wstało. Ja też. A Ty?
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami ogrzejmy więc nasze serca ciepłymi wspomnieniami... Mijają lata ,miesiące,doby lecz nie minie ból po stracie bliskiej osoby...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry, chociaż tak naprawdę to idę spać. No to do potem.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
... Pozwól nie tęsknić nam Boże ..... do tego, co być nie może.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤)nie ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Kocham Cię Synku i coraz trudniej mi bez Ciebie żyć. Z każdym dniem jest gorzej i gorzej. Spadam w otchłań rozpaczy. Nie wiem, jak długo tak można. Dobranoc!
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Twoja młodość niedokończona, Twoja młodość onieśmielona, w leśnych ścieżkach zagubiona, krótka jak pierwszy sen...Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
----♥,»*[*]*♥*[*]*«♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ----♥,»*{*}*♥*{*}*«♥ DLA CIEBIE ANIOŁKU..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie te łzy bolą co z oczu samotnie płyną lecz te skrywane głęboko przed światem co kaskadą w sercu płyną.“ Wieczorną Lampeczkę od serca zapalam..❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•❤❤ każdy dzień ...boli od nowa ! każdy promyk słońca ...przypomina szczęście !
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Połóż mnie jak pieczęć na swoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość. (Pieśń nad Pieśniami 8,6) DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOICH BLISKICH
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3145   3146   3147   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski