Wśród łez jak w deszczu chowam swą twarz, bez tęczy która jak parasol
chroni.
Bo prezent od życia który dostałam zgubiłam jak motyl odleciał mi
z dłoni.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
............ Odeszli od nas,
lecz ciągle są tu z nami.
Ogrzejmy więc nasze Serca
ciepłymi wspomnieniami...
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Dziękuję za pamięć i światełka podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak powstrzymać łzę co z oczu płynie, a krtań przedziwna słabość dusi,
kiedy mówimy o Bliskich, którzy odejść od nas musieli???
To pięknie,
móc liczyć na innych,
nikt samotnie
nie zniósłby życia.
Trzeba pamiętać
o nieustannej wdzięczności
za ten dar,
jakim dla człowieka
jest drugi człowiek.
(Jan Paweł II)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
To pięknie,
móc liczyć na innych,
nikt samotnie
nie zniósłby życia.
Trzeba pamiętać
o nieustannej wdzięczności
za ten dar,
jakim dla człowieka
jest drugi człowiek.
(Jan Paweł II)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Bez Ciebie świat
Wieczna tęsknota
To dawnych pięknych lat
Pieśń o powrotach
Przyjdź zmień mój świat
Oddal samotność
Patrz promień szczęścia wpadł
W otwarte okno...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Poszły z Tobą w zaświaty
Rodzinne marzenia i sny
Dla Ciebie Wieczność i kwiaty
A dla nas - smutek i łzy...
Światełko pamięci dla Ciebie Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewęda
Karolku pamiętam.Ja już chyba nic nie umię i życie moje jest popadaniem w
otchłan ogromnej tęsknoty i rozpaczy.Pamiętam Karolku
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
✿_
✿¨)_ ŚWIATEŁKO`
¸.•´✿¸.•*´¨)) PAMIĘCI
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W szczerych słowach modlitwy za Ciebie szeptanych,proszę Boga,by dał Ci
spokój i wytchnienie...wybaczył wszystkie winy,obdarzając Cię
Karolku...wiecznym Zbawieniem.Światełko dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
«♥»«♥» Płomyk znicza dla Ciebie niech nigdy nie
zgaśnie...«♥»«♥» Mam nadzieję że wiesz, że o Cię kochamy że o
Tobie myślimy....«♥»«♥» Tak smutno bez Ciebie...«♥»«♥» Żyj
życiem wiecznym «♥»«♥»
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei
Patrzę w niebo i czekam .... Światełko otulone cichym szeptem mego serca
posyłam...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.