ŻYJESZ W NASZYCH MODLITWACH, SERCACH,MYŚLACH I PAMIĘCI. WIERZYMY W TWOJE
SZCZĘŚCIE, W DOMU OJCA PEŁNYM MIŁOŚCI...(♥))(♥)(♥)..... MODLITWA I
ŚWIATEŁKO DO NIEBA .....(♥))(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Kończy się życie.
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.__.۩
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Gdy się modlimy, Bóg patrzy na nasze serca, a nie na formę naszych
słów.”
Anthony de Mello, Śpiew ptaka- ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Jaśniutki Promyczek
posyłam do Państwa wraz z moją Pamięcią...♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Synuś! Trochę pochłodniało. Deszczyk pada. Zrobiło się szaro,
smutno i już chyba jesiennie.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
To płacze serce,tak cichutko łka a w smutnym oku zastyga łza.
To płacze serce nad losem swym,odeszło szczęście,a Ty wraz z Nim.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Kocham Cię Synku. Zawsze będziesz najważniejszy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie pogodzimy się nigdy z Waszym odejściem....musimy dalej żyć, wspomnień
nikt nam nie odbierze, w pamieci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze ...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Bez Ciebie Aniołku
♥♥ wszystko obok nas**
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
"...nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..."
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
........ZAPALAM.......
*ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
TOBIE ANIOŁKU
.....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
ŚWIATEŁKO
MOJEJ
PAMIĘCI
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.