Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931221
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłbyś z nami..." Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia a niebo niech otworzy Tobie drogę do szczęścia...❤ ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM ❤
Zgłoś SPAM
Hanna T.
⋰⋱⋱(*)⋰⋰⋱ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⋰⋱⋱(*)⋰⋰⋱
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Śmierć przychodzi...nie pytając czy może...zabiera Tych których kochamy...a potem pustka, smutek, ból, tęsknota...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
✬ *♥* ✬ Posyłam Światełko Pamięci wraz z modlitwą do nieba ✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Syneczku, Tak bardzo mi źle bez Ciebie. Do jutra, dobranoc!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą, gdy tylko zechcą być tak blisko Was Aniołki.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Niech ten znicz pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...Nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy po tamtej stronie..
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
.Tęsknota za bliskimi, tęsknota za zmarłymi... I nikt nam w tej tęsknocie pomóc nie może. Bo zawsze już tak będzie, że tęsknić będziemy. Bo jesteśmy na wieki z nimi rozdzieleni...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
,•’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ .........ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..... ........,•’``’•,•’``’•, ........’•,`’•,*,•’`,•’ ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KAROLKU...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
•♥•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO          `•.,(¯`•♥•´¯)  PAMIĘCI         ♥(¯`.´¯)♥               (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)            ♥(_.´`._)♥ DLA CIEBIE KAROLKU
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(*) PAMIĘTAM (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°) Odpoczywaj (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...tam na dnie został Twój ślad głęboko tam wciąż Twoja uśmiechnięta twarz tam na dnie został Twój ślad i wielki żal bo świat się pomylił...!!!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3132   3133   3134   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski