"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłbyś z
nami..." Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia a niebo niech otworzy
Tobie drogę do szczęścia...❤ ŻYJ ŻYCIEM WIECZNYM ❤
Zgłoś SPAM
Hanna T.
⋰⋱⋱(*)⋰⋰⋱ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⋰⋱⋱(*)⋰⋰⋱
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Śmierć przychodzi...nie pytając czy może...zabiera Tych których kochamy...a
potem pustka, smutek, ból, tęsknota...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
✬ *♥* ✬
Posyłam Światełko Pamięci
wraz z modlitwą do nieba
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Syneczku, Tak bardzo mi źle bez Ciebie. Do jutra, dobranoc!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą, gdy tylko zechcą być tak
blisko Was Aniołki.....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Niech ten znicz pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...Nim odnajdziemy się
w Niebie i ciszy po tamtej stronie..
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
.Tęsknota za bliskimi,
tęsknota za zmarłymi...
I nikt nam w tej tęsknocie
pomóc nie może.
Bo zawsze już tak będzie,
że tęsknić będziemy.
Bo jesteśmy na wieki z nimi rozdzieleni...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.