Dlaczego los okrutny zabiera
naszych Najdroższych
karze kirem okryć duszę
a ja tu zostać muszę.
Patrzeć jak umiera,
żałość we mnie zbiera,
wylewa się czara goryczy i łez,
ja za Tobą kiedyś pójdę też.
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Dzień Dobry Kochanie moje!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy odwiedzi matka syna.
Niejedna łza mogiłę zrosi.
Wciąż białą różę będzie trzymać.
O ukojenie bólu prosić.
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Ponad kasztany
I umieranie
Kiedy konieczność
Moja nadzieja
Że śmierć jest krokiem
W światło i wieczność...
Fragment psalmu nadziei P. Rubika
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma dotkliwszej boleści niżli dni szczęścia wspominać, o tych co od nas
odeszli....Karolku pamiętamy
NIEUSTAJĄCE
.ŚWIATEŁKO
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE CI PŁONIE.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba odświeżać wspomnienia...by w
chwilach smutnych upajać się nimi,jak wodą w chwilach silnego
pragnienia.Zapalam Ci Karolku światełko mej pamięci.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nie da się żyć Karolku...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿
•.¸¸.•*`*•❤❤
......Jeden Człowiek
.......Jedna Dusza
......A morze łez
i bezkresne cierpienie
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
JESTEŚCIE NASZYMI ANIOŁKAMI KTÓRZY CZUWAJĄ NAD NAMI ... JESTEŚCIE
MIŁOŚCIĄ WSPOMNIENIEM ... JESTEŚCIE W SMUTKU POCIESZENIEM ... JESTEŚCIE
...... PAMIĘTAMY [*] [*] [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.