„Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy
”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jest takie miejsce w sercach, którego nie zburzy żadna zamieć, takie miejsce
szczególne - miłość, wspomnienie i wieczna pamięć Aniołeczki
Zgłoś SPAM
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ Mama ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕*════
Twój przyjaciel ma dzisiaj urodziny. Trzecie bez Ciebie. Świętowalibyście
pewnie razem. Dlaczego Syneczku nie ma Cię wśród nas? Tęsknię mój
Syneczku. Dobranoc!
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
♥♥
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Karolku..__≺≻✿≺≻ ___
Światełko mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali pamiętają i kochają Cię Karolku (*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥• Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie kochany Karolku •♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne piątkowe światełko [*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Śmierć, to tylko proste słowo...
na opisanie brakuje nam słów...
gdy nas spotyka,
nie potrafimy zrozumieć tego,
co się naprawdę stało...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie tak miało być...Odszedłeś w zaświaty ...a miałeś tu przecież
żyć" Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło
niech Ci świeci..Zostawiam modlitwę i pamięć...♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Jola - Siostra M. Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najlepsi z nas,zawsze odchodzą pierwsi...będą TAM na nas czekali,a my się
gorąco módlmy,byśmy się z Nimi kiedyś spotkali.Moje światełko z
modlitwą,posyłam Ci Karolku...do Nieba bram.
(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy cichej
przystani, odpoczywają w pokoju..."
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
I tylko Anioł na mogile czuwa i strzeże,bo Bóg tak chciał.Ktoś tu
przystanie na chwilę... w zamyśleniu i smutku będzie trwał...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......Światełko pamięci dla Ciebie Karolku
Kochany.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*]
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Nie płaczcie, wciąż będę was kochać.Miłość jest duszą, a dusza
nie umiera." Światełko Jaśniutkie zostawiam.Odpoczywaj w pokoju.. ❀
♡ ❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.